Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kisgörbői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kisgörbői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kisgörbő

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kisgörbő 75 nm
20
17,9 millió Ft 238,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisgörbő
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1300 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kisgörbő 220 nm
15
79,9 millió Ft 363,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisgörbő
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
1000 m² telek
5 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kisgörbő 100 nm
20
36,9 millió Ft 369 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisgörbő
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1800 m² telek
2 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Kisgörbő 72 nm
14
24,99 millió Ft 347,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisgörbő
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
1656 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 11 napja
Eladó telek Kisgörbő 30 nm
3
3,9 millió Ft 325 Ft/m²
Eladó telek, Kisgörbő
Ingatlan iroda logó
11985 m² telek

Frissítve: 25 napja
Eladó telek Kisgörbő 4157 nm
1
10 millió Ft 2,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kisgörbő
4157 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 4 napja
Eladó nyaraló Kisgörbő 40 nm
20
9,5 millió Ft 237,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kisgörbő
Ingatlan iroda logó
40 m² terület
13430 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó nyaraló Kisgörbő 15 nm
17
4,2 millió Ft 280 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kisgörbő
Ingatlan iroda logó
15 m² terület
7849 m² telek
1 szoba

Frissítve: 16 napja
Eladó nyaraló Kisgörbő 32 nm
11
27,5 millió Ft 859,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kisgörbő
Ingatlan iroda logó
32 m² terület
4849 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.