Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kislángi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kislángi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kisláng

Frissítve: ma
Eladó ház Kisláng, Vörösmarty Mihály utca 88 nm
15
21,9 millió Ft 248,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisláng, Vörösmarty Mihály utca
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
4316 m² telek
1 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kisláng 70 nm
16
19 millió Ft 271,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisláng
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1414 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kisláng 50 nm
20
31 millió Ft 620 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisláng
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
2158 m² telek
2 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kisláng 80 nm
13
41 millió Ft 512,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisláng
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2139 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kisláng kiadó lakás

Feltöltve: 1 éve
Kiadó lakás Kisláng 60 nm
1
180 ezer Ft/hó
Kiadó lakás, Kisláng
60 m² terület
3 szoba
földszint

Összes kiadó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Kisláng, Vörösmarty Mihály utca 4316 nm
8
4,5 millió Ft 1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kisláng, Vörösmarty Mihály utca
Ingatlan iroda logó
4316 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Kisláng, Vörösmarty Mihály utca 4316 nm
7
9,9 millió Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kisláng, Vörösmarty Mihály utca
Ingatlan iroda logó
4316 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Kisláng 4316 nm
8
4,5 millió Ft
Eladó telek, Kisláng
Ingatlan iroda logó
4316 m² telek

Feltöltve: 6 hónapja
Eladó telek Kisláng 2320 nm
0
34 527 Euro
12,46 millió Ft 545 Ft/m²
Eladó telek, Kisláng
2320 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 17 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kisláng 96 nm
13
17,99 millió Ft 187,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kisláng
Ingatlan iroda logó
96 m² terület
1079 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.