Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kislődi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kislődi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kislőd

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Kislőd 84 nm
20
24,9 millió Ft 293,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kislőd
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
2223 m² telek
2 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Kislőd, Zrínyi Miklós utca 85 nm
20
55 millió Ft 647,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kislőd, Zrínyi Miklós utca
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
399 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Kislőd 602 nm
K
5
53,2 millió Ft
Eladó családi ház, Kislőd
Ingatlan iroda logó
602 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Kislőd 61 nm
20
42 millió Ft 688,5 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Kislőd
Ingatlan iroda logó
61 m² terület
350 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Kislőd 1550 nm
2
2,5 millió Ft 1,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kislőd
Ingatlan iroda logó
1550 m² telek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Kislőd 836 nm
20
11,8 millió Ft 14,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kislőd
Ingatlan iroda logó
836 m² telek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Kislőd 619 nm
20
8,8 millió Ft 14,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kislőd
Ingatlan iroda logó
619 m² telek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Kislőd 619 nm
20
8,75 millió Ft 14,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kislőd
Ingatlan iroda logó
619 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kislőd 252 nm
20
250 millió Ft 992,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kislőd
Ingatlan iroda logó
252 m² terület
1840 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kislőd 601 nm
20
450 millió Ft 748,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kislőd
Ingatlan iroda logó
601 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.