Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kisnánai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kisnánai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kisnána

Frissítve: ma
Eladó ház Kisnána 140 nm
20
43,5 millió Ft 310,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisnána
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
866 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Kisnána 63 nm
K
19
14,5 millió Ft 230,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisnána
Ingatlan iroda logó
63 m² terület
1472 m² telek
2 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Kisnána 180 nm
4
22,9 millió Ft 127,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisnána
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
2237 m² telek
5 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Kisnána 107 nm
15
25 millió Ft 233,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisnána
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
2762 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 22 napja
Eladó nyaraló Kisnána, Sport utca 70 nm
7
5,5 millió Ft 78,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kisnána, Sport utca
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1371 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.