Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kisnémedii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kisnémedii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kisnémedi

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kisnémedi 100 nm
20
39,9 millió Ft 399 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisnémedi
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1220 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kisnémedi 250 nm
19
59,9 millió Ft 239,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisnémedi
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
1532 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Kisnémedi 118 nm
10
60 millió Ft 508,5 ezer Ft/m²
Eladó házrész, Kisnémedi
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
272 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Kisnémedi 125 nm
10
65 millió Ft 520 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kisnémedi
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
650 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kisnémedi eladó lakások

Feltöltve: 1 napja
Eladó lakás Kisnémedi 118 nm
10
60 millió Ft 508,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kisnémedi
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
4 szoba
földszint

Feltöltve: 3 napja
Eladó lakás Kisnémedi 118 nm
10
60 millió Ft 508,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kisnémedi
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
4 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó telek Kisnémedi, Kossuth Lajos utca 1. 2743 nm
1
28 millió Ft 10,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kisnémedi, Kossuth Lajos utca 1.
2743 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kisnémedi 249 nm
10
110 millió Ft 441,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kisnémedi
Ingatlan iroda logó
249 m² terület
456 m² telek
11 szoba

Feltöltve: 3 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kisnémedi 249 nm
10
110 millió Ft 441,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kisnémedi
Ingatlan iroda logó
249 m² terület
456 m² telek
11 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.