Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kistokaji ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kistokaji ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kistokaj

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Kistokaj 136 nm
12
100 millió Ft 735,3 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Kistokaj
Ingatlan iroda logó
136 m² terület
535 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Kistokajban

Frissítve: ma
Kiadó ház Kistokaj 196 nm
1
Kiadó családi ház, Kistokaj
196 m² terület
650 m² telek
5 szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Kistokaj 724 nm
11
12,9 millió Ft 17,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kistokaj
Ingatlan iroda logó
724 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Kistokaj 2829 nm
10
15 millió Ft 5,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kistokaj
Ingatlan iroda logó
2829 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Kistokaj 2030 nm
9
16 millió Ft 7,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kistokaj
Ingatlan iroda logó
2030 m² telek

Frissítve: 16 napja
Eladó telek Kistokaj 690 nm
1
22 millió Ft 31,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kistokaj
690 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 15 napja
Eladó nyaraló Kistokaj 21 nm
19
9,99 millió Ft 475,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kistokaj
Ingatlan iroda logó
21 m² terület
1088 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Kistokaj 21 nm
19
9,99 millió Ft 475,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kistokaj
Ingatlan iroda logó
21 m² terület
1088 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Kistokaj 21 nm
K
19
9,99 millió Ft 475,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kistokaj
Ingatlan iroda logó
21 m² terület
1088 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 9 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kistokaj 1000 nm
20
299 millió Ft 299 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kistokaj
Ingatlan iroda logó
1000 m² terület
3991 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.