Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Komádii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Komádii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Komádi

Frissítve: ma
Eladó ház Komádi 153 nm
K
20
68,9 millió Ft 450,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Komádi
Ingatlan iroda logó
153 m² terület
1382 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Komádi 55 nm
K
20
15,9 millió Ft 289,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Komádi
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
2192 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Komádi 81 nm
K
20
27,9 millió Ft 344,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Komádi
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1496 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Komádi 54 nm
K
16
11,9 millió Ft 220,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Komádi
Ingatlan iroda logó
54 m² terület
361 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Komádi 4900 nm
20
320 millió Ft 65,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Komádi
Ingatlan iroda logó
4900 m² terület

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Komádi, Köztársaság útja 4900 nm
20
320 millió Ft 65,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Komádi, Köztársaság útja
Ingatlan iroda logó
4900 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.