Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Komorói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Komorói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Komoró

Feltöltve: 16 napja
Eladó ház Komoró, Kossuth 116. 90 nm
1
46 234 Euro
16,92 millió Ft 188 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Komoró, Kossuth 116.
90 m² terület
1100 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Komoró 110 nm
1
13 millió Ft 118,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Komoró
110 m² terület
2186 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 8 hónapja
Eladó ház Komoró 120 nm
1
17 millió Ft 141,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Komoró
120 m² terület
725 m² telek
3+1 fél szoba

Feltöltve: 1 éve
Eladó ház Komoró 70 nm
1
20 millió Ft 285,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Komoró
70 m² terület
800 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.