Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kompolti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kompolti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kompolt

Feltöltve: ma
Eladó ház Kompolt, Kossuth Lajos utca 3  75 nm
1
6,5 millió Ft 86,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kompolt, Kossuth Lajos utca 3
75 m² terület
1410 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kompolt 108 nm
K
8
29,9 millió Ft 276,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kompolt
Ingatlan iroda logó
108 m² terület
1956 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 8 napja
Eladó ház Kompolt 90 nm
1
31 millió Ft 344,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kompolt
90 m² terület
2100 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Kompolt 107 nm
16
19,5 millió Ft 182,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kompolt
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
1273 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kompolt eladó lakások

Frissítve: ma
Eladó lakás Kompolt 90 nm
13
23 millió Ft 255,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kompolt
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
0 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó lakás Kompolt, Fleischmann utca 6. 76 nm
14
4,55 millió Ft 59,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kompolt, Fleischmann utca 6.
76 m² terület
3 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 21 napja
Eladó telek Kompolt 1269 nm
2
5 millió Ft 3,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kompolt
Ingatlan iroda logó
1269 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Kompolt 1109 nm
15
1,45 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kompolt
1109 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Kompolt 1179 nm
16
1,55 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kompolt
1179 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Kompolt 1025 nm
17
1,25 millió Ft 1,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kompolt
1025 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.