Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kondorfai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kondorfai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kondorfa

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Kondorfa 67 nm
11
29,8 millió Ft 444,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kondorfa
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
2031 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Kondorfa, Alvég utca 67 nm
11
29,8 millió Ft 444,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kondorfa, Alvég utca
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
2031 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Kondorfa, Fővég utca 102 nm
14
24,9 millió Ft 244,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kondorfa, Fővég utca
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
580 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Kondorfa, Alvég utca 80 nm
20
67 millió Ft 837,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kondorfa, Alvég utca
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
8000 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Kondorfa 713 nm
12
5,5 millió Ft
Eladó telek, Kondorfa
Ingatlan iroda logó
713 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Kondorfa 2113 nm
8
2 millió Ft
Eladó telek, Kondorfa
Ingatlan iroda logó
2113 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kondorfa 432 nm
20
259,9 millió Ft 601,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kondorfa
Ingatlan iroda logó
432 m² terület

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kondorfa 432 nm
20
224 millió Ft 518,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kondorfa
Ingatlan iroda logó
432 m² terület

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kondorfa, Alvég utca 432 nm
33
224 millió Ft 518,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kondorfa, Alvég utca
Ingatlan iroda logó
432 m² terület
9 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kondorfa 432 nm
K
18
224 millió Ft 518,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kondorfa
Ingatlan iroda logó
432 m² terület
9 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.