Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kópházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kópházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kópháza

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Kópháza 257 nm
20
199 millió Ft 774,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kópháza
Ingatlan iroda logó
257 m² terület
844 m² telek
8 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kópháza 65 nm
K
8
48 millió Ft 738,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kópháza
65 m² terület
1 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Kópháza 200 nm
20
199 millió Ft 995 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kópháza
200 m² terület
880 m² telek
5 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Kópháza 400 nm
1
190 millió Ft 475 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kópháza
400 m² terület
1700 m² telek
10+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kópháza eladó lakások

Frissítve: 22 napja
Eladó lakás Kópháza 56 nm
20
58 millió Ft 1,04 millió Ft/m²
Eladó lakás, Kópháza
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
3 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Kópháza 941 nm
6
37 millió Ft
Eladó telek, Kópháza
Ingatlan iroda logó
941 m² telek

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó telek Kópháza, Győri út 100. 2463 nm
1
2,4 ezer Ft 1 Ft/m²
Eladó telek, Kópháza, Győri út 100.
2463 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.