Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Koroncói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Koroncói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Koroncó

Frissítve: ma
Eladó ház Koroncó 98 nm
K
20
67,99 millió Ft 693,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Koroncó
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
1280 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Koroncó 81 nm
9
68,99 millió Ft 851,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Koroncó
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1680 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Koroncó 180 nm
14
74 millió Ft 411,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Koroncó
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
1280 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Koroncó 99 nm
4
78 millió Ft 787,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Koroncó
Ingatlan iroda logó
99 m² terület
1060 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Koroncó 1558 nm
3
9,8 millió Ft 6,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Koroncó
Ingatlan iroda logó
1558 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Koroncó 1621 nm
3
9,8 millió Ft 6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Koroncó
Ingatlan iroda logó
1621 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Koroncó 1805 nm
5
22 millió Ft
Eladó telek, Koroncó
Ingatlan iroda logó
1805 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Koroncó 705 nm
8
112 millió Ft 158,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Koroncó
Ingatlan iroda logó
705 m² terület
2650 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: -1 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Koroncó 110 nm
12
88 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Koroncó
Ingatlan iroda logó
110 m² terület

Frissítve: 1 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Koroncó 91 nm
8
73 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Koroncó
Ingatlan iroda logó
91 m² terület

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.