Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kötegyáni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kötegyáni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kötegyán

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Kötegyán, Kossuth utca 100 nm
6
3 millió Ft 30 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kötegyán, Kossuth utca
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1500 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Kötegyán 51 nm
K
9
7,4 millió Ft 145,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kötegyán
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
551 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kötegyán 70 nm
11
5,99 millió Ft 85,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kötegyán
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
551 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Kötegyán 70 nm
13
7,4 millió Ft 105,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kötegyán
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
551 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 7 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kötegyán, Vasút utca 77 nm
8
14,9 millió Ft 193,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kötegyán, Vasút utca
Ingatlan iroda logó
77 m² terület
800 m² telek

Feltöltve: 1 éve
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kötegyán, Kossuth 242 nm
20
10 millió Ft 41,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kötegyán, Kossuth
Ingatlan iroda logó
242 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.