Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kőteleki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kőteleki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kőtelek

Frissítve: ma
Eladó ház Kőtelek 134 nm
20
15 millió Ft 111,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kőtelek
Ingatlan iroda logó
134 m² terület
951 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kőtelek 198 nm
20
37,9 millió Ft 191,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kőtelek
Ingatlan iroda logó
198 m² terület
902 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Kőtelek 588 nm
20
290 millió Ft 493,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kőtelek
Ingatlan iroda logó
588 m² terület
4864 m² telek
4+6 fél szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Kőtelek 134 nm
20
15 millió Ft 111,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kőtelek
Ingatlan iroda logó
134 m² terület
951 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kőtelek eladó lakások

Frissítve: ma
Eladó lakás Kőtelek 88 nm
9
18 millió Ft 204,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kőtelek
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
2 szoba

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Kőtelek 777 nm
8
11,9 millió Ft 15,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kőtelek
777 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.