Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kunbajai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kunbajai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kunbaja

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kunbaja, Bajcsy-Zsilinszky utca 236 nm
10
10,5 millió Ft 44,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunbaja, Bajcsy-Zsilinszky utca
Ingatlan iroda logó
236 m² terület
2159 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kunbaja 78 nm
15
8,9 millió Ft 114,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunbaja
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
1154 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Kunbaja 70 nm
17
9 millió Ft 128,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunbaja
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1053 m² telek
3 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Kunbaja 121 nm
20
36 millió Ft 297,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunbaja
Ingatlan iroda logó
121 m² terület
900 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Kunbaja 12446 nm
3
15,79 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kunbaja
Ingatlan iroda logó
12446 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kunbaja, Külterület 16680 nm
1
2 millió Ft 120 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kunbaja, Külterület
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kunbaja, Külterület 95766 nm
1
15,5 millió Ft 162 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kunbaja, Külterület
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kunbaja 115 nm
14
5 millió Ft 43,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kunbaja
Ingatlan iroda logó
115 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.