Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kunbaracsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kunbaracsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kunbaracs

Frissítve: ma
Eladó ház Kunbaracs 70 nm
12
33,9 millió Ft 484,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunbaracs
70 m² terület
1848 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Kunbaracs 875 nm
19
895,73 millió Ft 1,02 millió Ft/m²
Eladó villa, kastély, Kunbaracs
Ingatlan iroda logó
875 m² terület
560000 m² telek
13 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Kunbaracs 70 nm
12
33,9 millió Ft 484,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunbaracs
70 m² terület
1848 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Kunbaracs 1925 nm
4
1,59 millió Ft
Eladó telek, Kunbaracs
Ingatlan iroda logó
1925 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Kunbaracs 1925 nm
4
1,59 millió Ft 826 Ft/m²
Eladó telek, Kunbaracs
Ingatlan iroda logó
1925 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 4 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kunbaracs 58 nm
8
36,9 millió Ft 636,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kunbaracs
Ingatlan iroda logó
5260 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kunbaracs 120800 nm
1
20,99 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kunbaracs
Ingatlan iroda logó
120800 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kunbaracs, Kákás tanya 100 nm
9
29,99 millió Ft 299,9 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kunbaracs, Kákás tanya
Ingatlan iroda logó
2640 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.