Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kunszigeti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kunszigeti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kunsziget

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Kunsziget 66 nm
K
20
65 millió Ft 984,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunsziget
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
459 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Kunsziget 103 nm
1
77,5 millió Ft 752,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunsziget
103 m² terület
1600 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 éve
Eladó ház Kunsziget 100 nm
1
45 millió Ft 450 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunsziget
100 m² terület
1440 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Kunsziget 1298 nm
K
6
25 millió Ft
Eladó telek, Kunsziget
Ingatlan iroda logó
1298 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Kunsziget 691 nm
2
12,49 millió Ft 18,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kunsziget
Ingatlan iroda logó
691 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Kunsziget 1298 nm
6
25 millió Ft 19,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kunsziget
Ingatlan iroda logó
1298 m² telek

Feltöltve: 10 napja
Eladó telek Kunsziget 1298 nm
6
25 millió Ft
Eladó telek, Kunsziget
Ingatlan iroda logó
1298 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.