Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Kurityáni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Kurityáni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Kurityán

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Kurityán, 10 45 nm
6
11,5 millió Ft 255,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kurityán, 10
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
1090 m² telek
1 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Kurityán, Kossuth Lajos út 61 nm
12
17,5 millió Ft 286,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kurityán, Kossuth Lajos út
Ingatlan iroda logó
61 m² terület
1728 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kurityán eladó lakások

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó lakás Kurityán, Iskola út 6 45 nm
1
12 millió Ft 266,7 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kurityán, Iskola út 6
45 m² terület
1 szoba
3. emelet

Frissítve: 7 hónapja
Eladó lakás Kurityán, Kossuth Lajos út 226. 1. 7. 44 nm
3
4,25 millió Ft 96,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kurityán, Kossuth Lajos út 226. 1. 7.
Ingatlan iroda logó
44 m² terület
1+1 fél szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 hónapja
Eladó telek Kurityán, Arany János út 7. 613 nm
0
700 ezer Ft 1,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kurityán, Arany János út 7.
613 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 21 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kurityán 183 nm
2
7 millió Ft 38,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kurityán
Ingatlan iroda logó
183 m² terület
1149 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kurityán 4680 nm
17
55 millió Ft 11,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kurityán
Ingatlan iroda logó
4680 m² terület
7140 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 2 hónapja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Kurityán 60 nm
11
80 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kurityán
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
547 m² telek

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.