Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Lábodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Lábodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Lábod

Feltöltve: 2 napja
Eladó ház Lábod 62 nm
12
8,9 millió Ft 143,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lábod
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
1303 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Lábod, Petőfi Sándor utca 66 nm
20
9,5 millió Ft 143,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lábod, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
715 m² telek
1 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Lábod 127 nm
1
7,5 millió Ft 59,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lábod
127 m² terület
2686 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 hónapja
Eladó ház Lábod 56 nm
1
23,5 millió Ft 419,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lábod
56 m² terület
3100 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Lábod 170000 nm
0
22,1 millió Ft 130 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Lábod
170000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Lábod 506 nm
8
29,9 millió Ft 59,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Lábod
Ingatlan iroda logó
506 m² terület
3403 m² telek

Frissítve: 18 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Lábod 506 nm
7
29,9 millió Ft 59,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Lábod
Ingatlan iroda logó
506 m² terület
3403 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.