Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Lakhegyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Lakhegyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Lakhegy

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Lakhegy 111 nm
20
55 millió Ft 495,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lakhegy
Ingatlan iroda logó
111 m² terület
8123 m² telek
4 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Lakhegy 84 nm
20
24 millió Ft 285,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lakhegy
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
2467 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Lakhegy 76 nm
20
56,9 millió Ft 748,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lakhegy
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
1129 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Lakhegy 2151 nm
20
19,9 millió Ft 9,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Lakhegy
Ingatlan iroda logó
2151 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Lakhegy 2151 nm
10
7,9 millió Ft 3,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Lakhegy
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Lakhegy 2932 nm
11
1,2 millió Ft 409 Ft/m²
Eladó telek, Lakhegy
Ingatlan iroda logó
2932 m² telek

Frissítve: 8 hónapja
Eladó telek Lakhegy 2882 nm
1
2 millió Ft 694 Ft/m²
Eladó telek, Lakhegy
2882 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Kiadó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Kiadó mezőgazdasági ingatlan Lakhegy 2532 nm
11
450 ezer Ft/hó
Kiadó mezőgazdasági ingatlan, Lakhegy
Ingatlan iroda logó
2532 m² telek

Összes kiadó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.