Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Legéndi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Legéndi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Legénd

Frissítve: ma
Eladó ház Legénd 510 nm
K
20
713,4 millió Ft 1,4 millió Ft/m²
Eladó villa, kastély, Legénd
Ingatlan iroda logó
510 m² terület
23000 m² telek
9 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Legénd 510 nm
20
714 millió Ft 1,4 millió Ft/m²
Eladó villa, kastély, Legénd
Ingatlan iroda logó
510 m² terület
23000 m² telek
9 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Legénd 90 nm
K
20
35 millió Ft 388,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Legénd
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1612 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Legénd 110 nm
20
42 millió Ft 381,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Legénd
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1632 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 1 éve
Eladó nyaraló Legénd 50 nm
1
7 millió Ft 140 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Legénd
50 m² terület
2800 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.