Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Lispeszentadorjáni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Lispeszentadorjáni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Lispeszentadorján

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Lispeszentadorján, Arany János út 200 nm
20
52,3 millió Ft 261,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lispeszentadorján, Arany János út
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1496 m² telek
6 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Lispeszentadorján 225 nm
20
52,3 millió Ft 232,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lispeszentadorján
Ingatlan iroda logó
225 m² terület
1500 m² telek
7 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Lispeszentadorján 82 nm
17
30,5 millió Ft 372 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lispeszentadorján
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
6964 m² telek
2 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Lispeszentadorján 80 nm
15
8,5 millió Ft 106,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lispeszentadorján
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
914 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 30 napja
Eladó telek Lispeszentadorján 1692 nm
13
2,5 millió Ft 1,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Lispeszentadorján
Ingatlan iroda logó
1692 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Lispeszentadorján 920 nm
20
360 millió Ft 391,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Lispeszentadorján
Ingatlan iroda logó
920 m² terület
7375 m² telek

Feltöltve: 1 napja
20
360 millió Ft 391,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Lispeszentadorján
Ingatlan iroda logó
920 m² terület
7375 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Lispeszentadorján 900 nm
10
360 millió Ft 400 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Lispeszentadorján
Ingatlan iroda logó
900 m² terület

Frissítve: 9 napja
10
360 millió Ft 400 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Lispeszentadorján
Ingatlan iroda logó
900 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.