Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Madarasi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Madarasi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Madaras

Frissítve: ma
Eladó ház Madaras 105 nm
20
8,5 millió Ft 81 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Madaras
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1493 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Madaras 105 nm
20
15,5 millió Ft 147,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Madaras
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1285 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Madaras 63 nm
11
2,3 millió Ft 36,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Madaras
Ingatlan iroda logó
63 m² terület
1806 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Madaras 210 nm
20
33 millió Ft 157,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Madaras
Ingatlan iroda logó
210 m² terület
1849 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 23 napja
Eladó telek Madaras 21500 nm
1
5 millió Ft 233 Ft/m²
Eladó telek, Madaras
Ingatlan iroda logó
21500 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Madaras 110667 nm
4
7,5 millió Ft 68 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Madaras
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Madaras 110 nm
20
14 millió Ft 127,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Madaras
Ingatlan iroda logó
110 m² terület

Frissítve: 23 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Madaras 367 nm
20
15,5 millió Ft 42,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Madaras
Ingatlan iroda logó
367 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.