Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Madocsai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Madocsai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Madocsa

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Madocsa 100 nm
12
22,9 millió Ft 229 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Madocsa
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
481 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Madocsa 100 nm
12
22,9 millió Ft 229 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Madocsa
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
481 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Madocsa 77 nm
10
29 millió Ft 376,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Madocsa
Ingatlan iroda logó
77 m² terület
1436 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Madocsa 100 nm
12
22,9 millió Ft 229 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Madocsa
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
481 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Madocsa 449 nm
10
6,9 millió Ft 15,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Madocsa
Ingatlan iroda logó
449 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.