Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Magyarhertelendi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Magyarhertelendi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Magyarhertelend

Frissítve: ma
Eladó ház Magyarhertelend, Bokréta utca 102 nm
11
30,5 millió Ft 299 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarhertelend, Bokréta utca
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
386 m² telek
3+3 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Magyarhertelend 120 nm
8
36,99 millió Ft 308,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarhertelend
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
540 m² telek
4 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Magyarhertelend 260 nm
11
65 millió Ft 250 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarhertelend
Ingatlan iroda logó
260 m² terület
1200 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 5 napja
Eladó ház Magyarhertelend 260 nm
16
65 millió Ft 250 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarhertelend
260 m² terület
0 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Magyarhertelend 571 nm
12
7,9 millió Ft 13,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Magyarhertelend
Ingatlan iroda logó
571 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: ma
Eladó nyaraló Magyarhertelend 102 nm
11
24,9 millió Ft 244,1 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Magyarhertelend
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
386 m² telek
3+3 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó nyaraló Magyarhertelend 102 nm
11
24,9 millió Ft 244,1 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Magyarhertelend
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
386 m² telek
3+3 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó nyaraló Magyarhertelend, Eladó gyönyörű hétvégi ház Magyarhertelend legszebb pontján 80 nm
20
49,9 millió Ft 623,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Magyarhertelend, Eladó gyönyörű hétvégi ház Magyarhertelend legszebb pontján
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
205 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó nyaraló Magyarhertelend, Tábor utca 55 nm
20
35,9 millió Ft 652,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Magyarhertelend, Tábor utca
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
283 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.