Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Magyarkeszii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Magyarkeszii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Magyarkeszi

Feltöltve: ma
Eladó ház Magyarkeszi 60 nm
19
8,5 millió Ft 141,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarkeszi
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
1898 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Magyarkeszi 80 nm
K
16
29,5 millió Ft 368,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarkeszi
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1597 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Magyarkeszi 105 nm
15
19,5 millió Ft 185,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarkeszi
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
8592 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Magyarkeszi 83 nm
12
7 millió Ft 84,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarkeszi
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
1588 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 hónapja
Eladó telek Magyarkeszi 7500 nm
1
1,1 millió Ft 147 Ft/m²
Eladó telek, Magyarkeszi
7500 m² telek

Frissítve: 11 hónapja
Eladó telek Magyarkeszi 4353 nm
0
2,95 millió Ft 678 Ft/m²
Eladó telek, Magyarkeszi
4353 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.