Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Magyarlaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Magyarlaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Magyarlak

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Magyarlak 178 nm
20
49,9 millió Ft 280,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarlak
Ingatlan iroda logó
178 m² terület
1658 m² telek
4 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Magyarlak 175 nm
16
47,99 millió Ft 274,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarlak
Ingatlan iroda logó
175 m² terület
1658 m² telek
3+1 fél szoba

Feltöltve: 14 napja
Eladó ház Magyarlak, Kossuth Lajos út 72 nm
18
29,9 millió Ft 413,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarlak, Kossuth Lajos út
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
1282 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Magyarlak 128 nm
20
48 millió Ft 375 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarlak
Ingatlan iroda logó
128 m² terület
1658 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 17 napja
Eladó telek Magyarlak 2050 nm
1
15,2 millió Ft 7,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Magyarlak
2050 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.