Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Makádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Makádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Makád

Frissítve: ma
Eladó ház Makád 100 nm
4
78,9 millió Ft 789 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Makád
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1132 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Alkalmi vétel
Eladó ház Makád 100 nm
7
78,9 millió Ft 789 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Makád
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1132 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Alkalmi vétel
Eladó ház Makád 100 nm
4
78,9 millió Ft 789 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Makád
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1132 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Makád 79 nm
20
130 millió Ft 1,65 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Makád
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
404 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Makád 283 nm
7
13 millió Ft 45,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Makád
Ingatlan iroda logó
283 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Makád 730 nm
4
4,99 millió Ft 6,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Makád
Ingatlan iroda logó
730 m² telek

Frissítve: 15 napja
Eladó telek Makád 1313 nm
K
6
13,9 millió Ft 10,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Makád
Ingatlan iroda logó
1313 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Makád 624 nm
3
3,9 millió Ft 6,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Makád
Ingatlan iroda logó
624 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 6 napja
Eladó nyaraló Makád 121 nm
9
24,9 millió Ft 205,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Makád
Ingatlan iroda logó
121 m² terület
1475 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.