Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Máriakálnoki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Máriakálnoki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Máriakálnok

Frissítve: ma
Eladó ház Máriakálnok 86 nm
8
73,9 millió Ft 859,3 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
350 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Máriakálnok 80 nm
14
72 millió Ft 900 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
480 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Máriakálnok 62 nm
9
60,5 millió Ft 975,8 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
300 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Máriakálnok 209 nm
20
179,9 millió Ft 860,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
209 m² terület
997 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Máriakálnok 1168 nm
7
40,5 millió Ft
Eladó telek, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
1168 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Máriakálnok 1488 nm
6
109,9 millió Ft 73,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
1488 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Máriakálnok 808 nm
6
33,5 millió Ft 41,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
808 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Máriakálnok 1155 nm
7
40,5 millió Ft 35,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
1155 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Máriakálnok 408 nm
K
19
249 millió Ft 610,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
408 m² terület
914 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Máriakálnok 408 nm
20
249 millió Ft 610,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Máriakálnok
Ingatlan iroda logó
408 m² terület
914 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.