Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Máriakéméndi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Máriakéméndi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Máriakéménd

Frissítve: ma
Eladó ház Máriakéménd 118 nm
5
83,9 millió Ft 711 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Máriakéménd
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
500 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Máriakéménd 118 nm
5
83,9 millió Ft 711 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Máriakéménd
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
500 m² telek
4 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Máriakéménd 171 nm
6
124,99 millió Ft 730,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Máriakéménd
Ingatlan iroda logó
171 m² terület
500 m² telek
4 szoba

Frissítve: 25 napja
Eladó ház Máriakéménd, Templom utca 118 nm
8
83,9 millió Ft 709,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Máriakéménd, Templom utca
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
500 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Máriakéménd 30 nm
8
7 millió Ft 233,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Máriakéménd
30 m² terület
1435 m² telek
1 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó nyaraló Máriakéménd 150 nm
20
5,5 millió Ft 36,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Máriakéménd
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
109 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.