Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Mátramindszenti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Mátramindszenti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Mátramindszent

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Mátramindszent 90 nm
20
18,1 millió Ft 201,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátramindszent
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1022 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Mátramindszent 100 nm
14
25,5 millió Ft 255 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátramindszent
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1139 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Mátramindszent, Nincs utca 100 nm
12
22 millió Ft 220 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátramindszent, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1524 m² telek
3 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Mátramindszent 95 nm
16
11,5 millió Ft 121,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátramindszent
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
960 m² telek
0 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Mátramindszent 25 nm
1
9,5 millió Ft 380 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Mátramindszent
25 m² terület
1703 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.