Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Mátraszőlősi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Mátraszőlősi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Mátraszőlős

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Mátraszőlős 277 nm
20
52 millió Ft 187,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátraszőlős
Ingatlan iroda logó
277 m² terület
1200 m² telek
6 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Mátraszőlős 160 nm
20
31,5 millió Ft 196,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátraszőlős
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
742 m² telek
4 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Mátraszőlős 160 nm
11
27,9 millió Ft 174,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátraszőlős
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1150 m² telek
5 szoba

Frissítve: 24 napja
Eladó ház Mátraszőlős 160 nm
K
20
31,5 millió Ft 196,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátraszőlős
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
742 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Mátraszőlős 5898 nm
5
5,5 millió Ft
Eladó telek, Mátraszőlős
Ingatlan iroda logó
5898 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Mátraszőlős, Posta tér 975 nm
7
8,2 millió Ft 8,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Mátraszőlős, Posta tér
Ingatlan iroda logó
975 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Mátraszőlős 975 nm
7
8,2 millió Ft
Eladó telek, Mátraszőlős
Ingatlan iroda logó
975 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 5 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Mátraszőlős 17000 nm
1
48 millió Ft 2,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Mátraszőlős
Ingatlan iroda logó
170000 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Mátraszőlős 20 nm
8
13,5 millió Ft 675 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Mátraszőlős
Ingatlan iroda logó
1965 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.