Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Mátraterenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Mátraterenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Mátraterenye

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Mátraterenye 189 nm
20
38,5 millió Ft 203,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátraterenye
Ingatlan iroda logó
189 m² terület
2029 m² telek
7 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Mátraterenye 220 nm
20
22,4 millió Ft 101,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátraterenye
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
3942 m² telek
4 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Mátraterenye 70 nm
10
3,3 millió Ft 47,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátraterenye
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
263 m² telek
3+2 fél szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Mátraterenye 194 nm
19
45,5 millió Ft 234,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mátraterenye
Ingatlan iroda logó
194 m² terület
1681 m² telek
4+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 4 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Mátraterenye 178 nm
10
30 millió Ft 168,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Mátraterenye
Ingatlan iroda logó
178 m² terület
400 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Mátraterenye, Egressi út 39 nm
5
7,8 millió Ft 200 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Mátraterenye, Egressi út
Ingatlan iroda logó
39 m² terület
412 m² telek
1 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.