Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Meggyeskovácsii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Meggyeskovácsii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Meggyeskovácsi

Frissítve: ma
Eladó ház Meggyeskovácsi 93 nm
19
45,5 millió Ft 489,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Meggyeskovácsi
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1532 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Meggyeskovácsi 63 nm
17
14,9 millió Ft 236,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Meggyeskovácsi
Ingatlan iroda logó
63 m² terület
1574 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Meggyeskovácsi 54 nm
1
17 millió Ft 314,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Meggyeskovácsi
54 m² terület
1456 m² telek
2 szoba

Frissítve: 18 napja
Eladó ház Meggyeskovácsi 85 nm
K
20
17,9 millió Ft 210,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Meggyeskovácsi
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
1800 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Meggyeskovácsi 80 nm
17
19,9 millió Ft 248,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Meggyeskovácsi
80 m² terület
450 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.