Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Mérai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Mérai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Méra

Frissítve: ma
Eladó ház Méra, Bercsényi utca 76 nm
13
9,8 millió Ft 128,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Méra, Bercsényi utca
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
1059 m² telek
2 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Méra 100 nm
11
12 millió Ft 120 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Méra
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
2933 m² telek
3 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Méra 71 nm
12
19,5 millió Ft 274,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Méra
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
2 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Méra 71 nm
11
17,5 millió Ft 246,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Méra
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
1526 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 7 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Méra 124 nm
11
49,99 millió Ft 26,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Méra
Ingatlan iroda logó
124 m² terület
1860 m² telek

Frissítve: 3 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Méra 124 nm
5
49 millió Ft 395,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Méra
Ingatlan iroda logó
124 m² terület

Feltöltve: 1 éve
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Méra 249 nm
1
158 512 Euro
56,91 millió Ft 228,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Méra
249 m² terület
4+1 fél szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.