Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Mesterii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Mesterii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Mesteri

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Mesteri 98 nm
20
48,5 millió Ft 494,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mesteri
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
2484 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Mesteri 98 nm
20
48,5 millió Ft 494,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mesteri
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
2484 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Mesteri 48 nm
11
23 millió Ft 476,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mesteri
Ingatlan iroda logó
48 m² terület
885 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 20 napja
Eladó ház Mesteri 48 nm
K
11
23 millió Ft 479,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mesteri
Ingatlan iroda logó
48 m² terület
885 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Mesteri 100 nm
20
25,9 millió Ft 259 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Mesteri
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 5 napja
Eladó nyaraló Mesteri, Töviskés utca 7 45 nm
1
25 millió Ft 555,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Mesteri, Töviskés utca 7
45 m² terület
200 m² telek
1+3 fél szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó nyaraló Mesteri 44 nm
K
17
24,9 millió Ft 565,9 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Mesteri
Ingatlan iroda logó
44 m² terület
350 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.