Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Mezőlaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Mezőlaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Mezőlak

Frissítve: ma
Eladó ház Mezőlak 96 nm
20
14,9 millió Ft 155,2 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Mezőlak
Ingatlan iroda logó
96 m² terület
565 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Mezőlak 75 nm
15
8,9 millió Ft 118,7 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Mezőlak
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
2543 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Mezőlak 120 nm
20
37,5 millió Ft 312,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mezőlak
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1723 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Mezőlak, Ady utca 80 nm
17
34,5 millió Ft 431,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mezőlak, Ady utca
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2010 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Mezőlak eladó lakások

Feltöltve: 1 éve
Eladó lakás Mezőlak, Petőfi u 77 85 nm
1
9 millió Ft 105,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Mezőlak, Petőfi u 77
85 m² terület
21 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.