Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Mihályii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Mihályii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Mihályi

Frissítve: ma
Eladó ház Mihályi 138 nm
19
37,5 millió Ft 270,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mihályi
Ingatlan iroda logó
138 m² terület
1079 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Mihályi, Korona utca 124 nm
20
120 millió Ft 961,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mihályi, Korona utca
Ingatlan iroda logó
124 m² terület
893 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Mihályi 86 nm
K
13
36 millió Ft 418,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mihályi
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
2841 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó ház Mihályi 110 nm
10
24,8 millió Ft 225,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mihályi
110 m² terület
9000 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Mihályi 900 nm
2
5,5 millió Ft 6,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Mihályi
Ingatlan iroda logó
900 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Mihályi 600 nm
15
130 millió Ft 216,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Mihályi
Ingatlan iroda logó
600 m² terület
4 szoba

Feltöltve: 1 éve
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Mihályi, Hunyadi utca 26 600 nm
0
130 millió Ft 216,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Mihályi, Hunyadi utca 26
600 m² terület
2050 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.