Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Mikebudai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Mikebudai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Mikebuda

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Mikebuda 124 nm
K
17
55 millió Ft 443,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mikebuda
Ingatlan iroda logó
124 m² terület
1284 m² telek
3 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Mikebuda 129 nm
8
68,5 millió Ft 531 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mikebuda
Ingatlan iroda logó
129 m² terület
1700 m² telek
4 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Mikebuda 120 nm
K
20
45,9 millió Ft 382,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mikebuda
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
3172 m² telek
7 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Mikebuda 62 nm
20
45,9 millió Ft 740,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mikebuda
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
1080 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Mikebuda, Petőfi Sándor utca 1045 nm
2
3,9 millió Ft 3,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Mikebuda, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
1045 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Mikebuda, 2. dűlő 3363 nm
2
6 millió Ft 1,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Mikebuda, 2. dűlő
Ingatlan iroda logó
3363 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Mikebuda 164 nm
20
69,9 millió Ft 426,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Mikebuda
Ingatlan iroda logó
5704 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Mikebuda 48078 nm
3
9,5 millió Ft 198 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Mikebuda
Ingatlan iroda logó
48078 m² telek

Frissítve: 16 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Mikebuda, Külterület 3769 nm
0
1,35 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Mikebuda, Külterület
Ingatlan iroda logó
3769 m² telek

Feltöltve: 6 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Mikebuda 140 nm
K
20
45,9 millió Ft 327,9 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Mikebuda
Ingatlan iroda logó
3172 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.