Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Miskei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Miskei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Miske

Frissítve: ma
Eladó ház Miske 382 nm
20
39,9 millió Ft 104,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Miske
Ingatlan iroda logó
382 m² terület
1441 m² telek
1 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Miske 124 nm
7
15 millió Ft 121 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Miske
Ingatlan iroda logó
124 m² terület
1050 m² telek
4 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Miske 95 nm
15
13,5 millió Ft 142,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Miske
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
1851 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Miske 382 nm
20
39,9 millió Ft 104,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Miske
Ingatlan iroda logó
382 m² terület
1441 m² telek
0 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Miske, Jókai Mór utca 841 nm
2
2 millió Ft 2,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Miske, Jókai Mór utca
Ingatlan iroda logó
841 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Miske 330 nm
20
39,9 millió Ft 120,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Miske
Ingatlan iroda logó
330 m² terület

Frissítve: 10 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Miske 330 nm
20
39,9 millió Ft 120,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Miske
Ingatlan iroda logó
330 m² terület

Frissítve: 10 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Miske 350 nm
16
33,9 millió Ft 96,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Miske
Ingatlan iroda logó
350 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.