Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Múcsonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Múcsonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Múcsony

Feltöltve: 2 napja
Eladó ház Múcsony 80 nm
1
17 millió Ft 212,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Múcsony
80 m² terület
965 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Múcsony, Táncsics Mihály utca 85 nm
12
21 millió Ft 247,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Múcsony, Táncsics Mihály utca
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
971 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Múcsony 85 nm
11
21 millió Ft 247,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Múcsony
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
971 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 30 napja
Eladó ház Múcsony, Táncsics Mihály utca 85 nm
13
21 millió Ft 247,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Múcsony, Táncsics Mihály utca
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
971 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Múcsony 16865 nm
1
3,7 millió Ft 219 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Múcsony
16865 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Múcsony 80 nm
20
23,5 millió Ft 293,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Múcsony
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Múcsony 35 nm
K
2
14 millió Ft 400 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Múcsony
Ingatlan iroda logó
35 m² terület
1 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Múcsony 80 nm
20
23,5 millió Ft 293,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Múcsony
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Múcsony 80 nm
20
23,5 millió Ft 293,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Múcsony
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.