Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nágocsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nágocsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nágocs

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Nágocs 145 nm
10
64 millió Ft 441,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nágocs
145 m² terület
13376 m² telek
6 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Nágocs 170 nm
15
72,3 millió Ft 425,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nágocs
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
17261 m² telek
4+1 fél szoba

Feltöltve: 11 napja
Eladó ház Nágocs, Táncsics Mihály utca 30. 65 nm
1
25 millió Ft 384,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nágocs, Táncsics Mihály utca 30.
65 m² terület
1870 m² telek
2 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Nágocs 65 nm
15
25,9 millió Ft 398,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nágocs
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
1872 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Nágocs 2200 nm
4
6 millió Ft
Eladó telek, Nágocs
2200 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 12 napja
Eladó nyaraló Nágocs 30 nm
2
4,99 millió Ft 166,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nágocs
Ingatlan iroda logó
30 m² terület
518 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.