Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagybajomi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagybajomi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagybajom

Frissítve: ma
Eladó ház Nagybajom 100 nm
18
21,9 millió Ft 219 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagybajom
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
7100 m² telek
4 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Nagybajom 120 nm
20
27,9 millió Ft 232,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagybajom
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
2701 m² telek
4 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Nagybajom 45 nm
15
21 millió Ft 466,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagybajom
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
3000 m² telek
1 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Nagybajom 72 nm
12
11,5 millió Ft 159,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagybajom
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
1520 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 17 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nagybajom 280000 nm
4
28 millió Ft 100 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nagybajom
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.