Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagydorogi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagydorogi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagydorog

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nagydorog 90 nm
4
9,9 millió Ft 110 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagydorog
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
970 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nagydorog 130 nm
9
13,9 millió Ft 106,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagydorog
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1149 m² telek
3 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó ház Nagydorog 103 nm
9
19,9 millió Ft 193,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagydorog
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
1037 m² telek
2 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó ház Nagydorog, Rákóczi utca 135 nm
13
44,9 millió Ft 332,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagydorog, Rákóczi utca
Ingatlan iroda logó
135 m² terület
933 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 8 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nagydorog, Gábor Áron telep 60 nm
1
7,83 millió Ft 5,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nagydorog, Gábor Áron telep
1444 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 29 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagydorog, Kajdacsi u 25 150 nm
1
139 millió Ft 926,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagydorog, Kajdacsi u 25
150 m² terület
3000 m² telek
4+1 fél szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.