Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyesztergári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyesztergári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyesztergár

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Nagyesztergár 93 nm
10
62,5 millió Ft 672 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyesztergár
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1000 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Nagyesztergár 70 nm
13
38,9 millió Ft 555,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyesztergár
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1417 m² telek
2 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nagyesztergár 136 nm
17
35 millió Ft 257,4 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Nagyesztergár
Ingatlan iroda logó
136 m² terület
2619 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nagyesztergár 233 nm
20
57 millió Ft 244,6 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Nagyesztergár
Ingatlan iroda logó
233 m² terület
2619 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Nagyesztergár eladó lakások

Frissítve: 22 napja
Eladó lakás Nagyesztergár 97 nm
14
25 millió Ft 257,7 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagyesztergár
Ingatlan iroda logó
97 m² terület
2 szoba

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Nagyesztergár 1602 nm
4
12 millió Ft 7,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyesztergár
Ingatlan iroda logó
1602 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.