Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyfügedi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyfügedi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyfüged

Frissítve: ma
Eladó ház Nagyfüged 79 nm
K
16
19 millió Ft 240,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyfüged
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1120 m² telek
2 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó ház Nagyfüged 100 nm
14
16,5 millió Ft 165 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyfüged
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1248 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nagyfüged 92 nm
17
22,9 millió Ft 248,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyfüged
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
966 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nagyfüged 91 nm
19
20,5 millió Ft 225,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyfüged
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
791 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Nagyfüged eladó lakások

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó lakás Nagyfüged, Damjanich út 20 80 nm
1
49 millió Ft 612,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagyfüged, Damjanich út 20
80 m² terület
2+1 fél szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Nagyfüged 6711 nm
6
8,8 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyfüged
Ingatlan iroda logó
6711 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.