Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagygyimóti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagygyimóti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagygyimót

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Nagygyimót 383 nm
20
24,9 millió Ft 65 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagygyimót
Ingatlan iroda logó
383 m² terület
751 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nagygyimót 71 nm
20
33,9 millió Ft 477,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagygyimót
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
1393 m² telek
2 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Nagygyimót 127 nm
11
99 millió Ft 779,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagygyimót
Ingatlan iroda logó
127 m² terület
2000 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nagygyimót 383 nm
20
24,9 millió Ft 64,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagygyimót
Ingatlan iroda logó
383 m² terület
751 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Nagygyimót 2063 nm
9
5,7 millió Ft 2,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagygyimót
Ingatlan iroda logó
2063 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Nagygyimót 1115 nm
10
3,6 millió Ft 3,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagygyimót
Ingatlan iroda logó
1115 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagygyimót 127 nm
17
25,9 millió Ft 203,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagygyimót
Ingatlan iroda logó
127 m² terület
751 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.