Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyhegyesi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyhegyesi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyhegyes

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Nagyhegyes 110 nm
1
72,9 millió Ft 662,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyhegyes
110 m² terület
800 m² telek
3+3 fél szoba

Feltöltve: 29 napja
Eladó ház Nagyhegyes 85 nm
20
47,9 millió Ft 563,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyhegyes
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
833 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nagyhegyes 120 nm
K
19
92,9 milliárd Ft 774,17 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyhegyes
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
850 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nagyhegyes 130 nm
20
74,9 millió Ft 576,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyhegyes
130 m² terület
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 24 napja
Eladó telek Nagyhegyes, Rákóczi utca 1489 nm
3
21,5 millió Ft 14,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyhegyes, Rákóczi utca
Ingatlan iroda logó
1489 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 6 napja
Eladó nyaraló Nagyhegyes, keleti főcsatorna 60 nm
16
15,9 millió Ft 265 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nagyhegyes, keleti főcsatorna
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
400 m² telek
2+1 fél szoba

Feltöltve: 8 napja
Eladó nyaraló Nagyhegyes, keleti főcsatorna 45 nm
15
18,9 millió Ft 420 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nagyhegyes, keleti főcsatorna
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
600 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 4 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagyhegyes 200 nm
K
8
120 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagyhegyes
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1500 m² telek
1 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.