Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagykerekii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagykerekii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagykereki

Frissítve: ma
Eladó ház Nagykereki 107 nm
20
15 millió Ft 140,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykereki
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
2205 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Nagykereki 62 nm
K
20
14,99 millió Ft 241,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykereki
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
1047 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nagykereki, Petőfi utca 94 nm
K
14
14,9 millió Ft 158,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykereki, Petőfi utca
94 m² terület
3104 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Nagykereki 100 nm
20
24,9 millió Ft 249 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykereki
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
2190 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Nagykereki, Petőfi Sàndor 41 2608 nm
1
12 000 Euro
4,31 millió Ft 1,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagykereki, Petőfi Sàndor 41
2608 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 10 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagykereki 456156 nm
20
250 millió Ft 548 Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagykereki
Ingatlan iroda logó
456156 m² terület
456156 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.