Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagykónyii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagykónyii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagykónyi

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nagykónyi 114 nm
20
82,5 millió Ft 723,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykónyi
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
17482 m² telek
2 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nagykónyi, Temető utca 53 nm
12
8 millió Ft 150,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykónyi, Temető utca
Ingatlan iroda logó
53 m² terület
4505 m² telek
2 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nagykónyi 50 nm
20
9,5 millió Ft 190 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykónyi
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
546 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 hónapja
Eladó ház Nagykónyi, Vásártér utca 139 85 nm
4
5,62 millió Ft 66,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykónyi, Vásártér utca 139
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
1620 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Nagykónyi 1919 nm
5
10 millió Ft 5,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagykónyi
Ingatlan iroda logó
1919 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Nagykónyi 5392 nm
18
10 millió Ft 1,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagykónyi
Ingatlan iroda logó
5392 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 22 napja
Eladó nyaraló Nagykónyi 114 nm
20
82,5 millió Ft 723,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nagykónyi
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
17482 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.